MANİSA İL MEM ARGE

11. AR-GE Bülteni Hazırlık Çalışmaları

11. AR-GE Bülteni Hazırlık Çalışmaları

            Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi, ilgi yönergenin 6. madde, b bendi gereğince Ocak ve Temmuz aylarının ilk haftasında AR-GE Bülteni hazırlar, Müdürlüğümüzün internet sitesinde yayınlar ve Bakanlığımıza gönderir. Ayrıca söz konusu yönergeye istinaden Bakanlığımız tarafından hazırlanan İl Millî Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi Bülten Formatında Bülten Dönemi Birimi-İyi Örnek/Örnekler bölümünde, "? bülten döneminde yapmış olduğu çalışmaların kamuoyuna tanıtılmasında yarar görülen ve aynı türde yer alan birimler arasında çalışması ile ön plana çıkan en az bir eğitim kurumunun çalışmasına yer verilir." denilmektedir.

            Bu kapsamda Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü 11. AR-GE Bülteninde kullanılmak üzere; Müdürlüğümüze bağlı okul / kurumlarımızın 2018-2019 eğitim öğretim yılı içerisinde yaptıkları ve halen devam eden güzel ve örnek çalışmalar, projeler ve akademik çalışmaları ekte yer alan form indirilerek doldurulması ve 31.05.2019 Cuma günü mesai bitimine kadar argemanisa@gmail.com gönderilmesi gerekmektedir.

            11. AR-GE Birimi Bülteni Yayın İstek Formu için tıklayınız.

1. Anafartalar Mahallesi Belediye Caddesi No19 Milli Eğitim Müdürlüğü Ek Binası Şehzadeler / MANİSA - 0 236 232 15 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.