MANİSA İL MEM ARGE

Bana Göre Koçi Var Mı?

Bana Göre Koçi Var Mı?

Müdürlüğümüz AR-GE Birimi tarafından Zafer Kalkınma Ajansı 2017 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına hazırlanan “Bana Göre Koçi Var mı?” isimli projemiz Kalkınma Ajansı tarafından başarılı bulunmuş olup desteklenecektir.

AR-GE Birimi tarafından hazırlanan ve Ajans tarafından desteklenen Eğitimci Eğitimine yönelik projelerimiz Manisa ilimizde eğitiminin kalitesinin ve başarısının arttırılmasına katkıda bulunacaktır.

Bu kapsamda, Ajans tarafından desteklenen projemiz “Koçluk Eğitimi” konu başlığı i ile 28 Mayıs-08 Haziran 2018 tarihleri arasında 2 hafta boyunca Şehzadeler İlçesi okullarında görev yapmakta olan toplam 50 öğretmen (rehber öğretmenler) eğitim almıştır.

Desteklenen proje ile öğretmenlerin örgencileri geleceğe hazırlamalarını kolaylaştıracak ve örgencilerin özgüveni gelişmiş, kendini ifade edebilen öğrencide kaliteyi ve başarıyı artıracak bireyler yetiştirmemize katkı sağlayacaktır.  Bu kapsamda hafta içi 09.00 - 15.00 saatleri arasında haftada 30 saatlik eğitime katılan katılımcılar Koçluk nedir? Ne Değildir? Koçluk ne zaman yapılır? Ne zaman yapılmaz? Koçluk Oturum Sistemin Yapısı Nedir? Koçun Rolü Koçluğun Eğitim Sistemindeki Yeri Öğrenme Ortamında Koçluk,  Koçluk Temel Becerileri Koçluk Sürecinin Yönetimi konularında eğitim almışlardır.

12-06-201812-06-201812-06-2018

1. Anafartalar Mahallesi Belediye Caddesi No19 Milli Eğitim Müdürlüğü Ek Binası Şehzadeler / MANİSA - 0 236 232 15 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.