MANİSA İL MEM ARGE

Ege Bölgesi "Yenilikçilik Ödülleri" Töreni Manisa´da Yapıldı.

Ege Bölgesi "Yenilikçilik Ödülleri" Töreni Manisa´da Yapıldı.

Manisa Mili Eğitim Müdürlüğü Ar- Ge Birimi tarafından organize edilen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” Ege Bölgesi töreni Özel Manisa Organize Sanayi Bölgesi Anadolu Teknik Lisesi ( MOSTEM ) konferans salonunda gerçekleştirildi. Eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla yürütülen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” ne 2016–2017 eğitim ve öğretim yılında 3357 başvuru arasından ilimizden iki okul " Bölgesel Ödül" almaya hak kazandı. Özel Manisa Organize Sanayi Bölgesi Anadolu Teknik Lisesi ve Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu´nun ödül aldığı törende Muğla, Aydın, İzmir, Kütahya ve Afyonkarahisar´dan 7 okul ve kurum da ödüllerini aldı.
Törene Manisa Valisi Sayın Hakan Güvençer, Milli Eğitim Bakanlığı AR- GE, Kalite ve İzleme Daire Başkanı Mehmet Baki ÖZTÜRK , Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Recep Dernekbaş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri , Sivil Toplum Örgütü Başkanları,Okul Müdürleri, Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı.

1. Anafartalar Mahallesi Belediye Caddesi No19 Milli Eğitim Müdürlüğü Ek Binası Şehzadeler / MANİSA - 0 236 232 15 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.