Eğitimde Yeni Yaklaşımlar Kursu
![Eğitimde Yeni Yaklaşımlar Kursu](/meb_iys_dosyalar/2018_07/09092429_36761981_10156562083823331_2079223788599246848_n.jpg)
Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi ve eTwinning İl Koordinatörlüğünce ilimizde farklı okullardan gelen öğretmenlere; 21.Yüzyıl becerilerini yansıtma, proje tabanlı öğrenme yöntemlerini aktarma, yenilikçi yaklaşımlarla öğrenciler arasında iş birliğini artırmak için “Eğitimde Yeni Yaklaşımlar Kursu” düzenlenmiştir. Kursa 3 farklı grup olarak toplam 46 öğretmen katılmıştır. Kursa katılan öğretmenler eTwinning portalını ve kullanımını, farklı bilgisayar programlarının eğitime entegrasyonunu, proje oluşturmayı uygulayarak öğrendiler.