MANİSA İL MEM ARGE

ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ MTAL ÖĞRENCİLERİ MANİSA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNİN DÜZENLEDİĞİ BİLGİLENDİRME VE FARKINDALIK OLUŞTURMA EĞİTİMİNE KATILDI.

ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ MTAL  ÖĞRENCİLERİ MANİSA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNİN DÜZENLEDİĞİ BİLGİLENDİRME VE FARKINDALIK OLUŞTURMA EĞİTİMİNE KATILDI.

MESİP ve Milli Eğitim Bakanlığımız ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imzalanan Mesleki ve Teknik Eğitim Protokolü kapsamında ESOB MTAL elektrik ve makine bölümünden 103 öğrencimize OSB müdürlüğü konferans salonunda bilgilendirme ve farkındalık oluşturma semineri düzenlenerek sonrasında OSB tanıtım gezisi yapıldı. MEM ARGE birimi öğretmeni, OSB koordinatörü Vildan ŞEN OSB turu esnasında öğrencilerle keyifli diyaloglar oluştuğunu belirterek, öğrencilerimizin eğitim almış oldukları bölümlere bakış açılarının olumlu yönde değiştiğini dile getirdi. Daha sonra kumanyaları dağıtılan öğrencilerimiz servislerle okullarına döndüler.

 

23-04-202223-04-202223-04-2022

1. Anafartalar Mahallesi Belediye Caddesi No19 Milli Eğitim Müdürlüğü Ek Binası Şehzadeler / MANİSA - 0 236 232 15 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.