MANİSA İL MEM ARGE

eTwinning Kalite Etiketi Ödülleri Sahiplerini Buldu

eTwinning Kalite Etiketi Ödülleri Sahiplerini Buldu

            Avrupa'da okul ortaklıklarının kurulması, öğrenci ve öğretmenlerin bilişim teknolojilerini ve yabancı dil becerilerinin artırılması amacıyla yürütülen eTwinning Faaliyeti Türkiye'de Ulusal Destek Servisi (UDS) tarafından yürütülmektedir. eTwinning kapsamında gerçekleştirilen projeler, ulusal çapta Ulusal Kalite Etiketi, Avrupa çapında ise Avrupa Kalite Etiketi ile ödüllendirilmektedir.

            Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı 11 okulumuz Avrupa Ulusal Kalite Etiketi Levhası, 11 okulumuz ise Ulusal Kalite Etiketi Levhası almaya hak kazanmıştır. 2018 yılında gerçekleştirdikleri eTwinning projelerinde göstermiş oldukları başarı nedeniyle, eTwinning Proje yürütücüsü 23 öğretmenimiz; 40 Ulusal Kalite Etiketi Sertifikası ve 21 Avrupa Kalite Etiketi Sertifikası almaya hak kazanmıştır.

              2017 yılında 44 ülkede uygulanmaya başlanan eTwinning Okulu Uygulaması kapsamında tüm kriterleri yerine getirip başvurusu kabul edilen okullara eTwinning Okulu ünvanı verilmektedir. Bu bağlamda 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında başvurusu kabul edilen okullarımızdan 9 tanesi eTwinning Okulu ünvanı ile ödüllendirilmiştir. Okullarımızı, proje yürütücüsü öğretmenlerimizi ve eTwinning İl Koordinatörümüz Ahmet Morsümbül'ü tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

              Ödül Almaya Hak Kazanan Okullar

1. Anafartalar Mahallesi Belediye Caddesi No19 Milli Eğitim Müdürlüğü Ek Binası Şehzadeler / MANİSA - 0 236 232 15 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.