Şehrim Benim Evim Bilgi Yarışması İl Kurulu Toplantısı
![Şehrim Benim Evim Bilgi Yarışması İl Kurulu Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2017_03/29094358_20170327_141809.jpg)
17 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Birimi Şube Müdürleri toplantısı Sayın Milli Eğitim Müdürü Recep DERNEKBAŞ başkanlığında, Manisa Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı. Ar-Ge Birimince hazırlanıp yürütülen “Şehrim Benim Evim Faaliyeti Bilgi Yarışması” İl Kurulu toplantısında, yarışmanın düzenlenmesi ve uygulanışıyla ilgili kararlar alındı. “Şehrim Benim Evim Faaliyeti Bilgi Yarışması” 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılında İlimiz genelindeki 17 İlçede tüm resmi ve özel ortaokul 5.sınıf öğrencileri arasında uygulanacaktır.
Ayrıca 17 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Birimi Şube Müdürleriyle; 2015-2019 İl Milli Eğitim Stratejik Planında Eğitim Öğretimde Kalite ve Kurumsal Kapasite temaları altında yer alan stratejik amaç, hedef ve performans göstergelerine ulaşmak maksadıyla, yeni proje-faaliyet önerileri üzerinde konuşuldu.