MANİSA İL MEM ARGE

Çocuklar Üşümesin Diye..

Çocuklar Üşümesin Diye..

Manisa Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği (ATTDER) tarafından Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü katkılarıyla gerçekleştirilen “Çocuklar Üşümesin Projesi” kapsamında Manisa´da bulunan 11 okuldaki öğrenciler için hazırlanan toplam 100 kışlık mont Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü, ATTDER Manisa İl Başkanlığı tarafından okul müdürlerine teslim edildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen etkinliğe, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın İsmail ÇETİN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve AR GE Birimi yöneticisi Sayın Necmettin OKUMUŞ, ARGE Birimi çalışanları, ATTDER Manisa İl Başkanı Alime KOCABEY ve okul müdürleri katıldı.

Manisa İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN konuşmasında "Manisa ATTDER’in ihtiyaç sahibi öğrencilerimize kış aylarında üşümemesi için başlattığı ‘Çocuklar Üşümesin’ projesi kapsamında mont ve kaban destekleri için teşekkür ederim. Bu anlamlı faaliyetlerinin artarak devam etmesini temenni ediyorum." dedi

Çocuklar Üşümesin kampanyası hakkında bilgi veren ATTDER Manisa İl Başkanı Alime KOCABEY ise , Projenin 2015 yılında Genel Merkezleri tarafından başlatıldığını söyledi. “Manisa İl Başkanlığı olarak ´Çocuklar Üşümesin´ kampanyasını 2 yıldır Manisa Milli Eğitim Müdürlüğü´nün de destekleriyle gerçekleştirerek 11 okulda ihtiyaç sahibi 100 öğrenciye mont yardımında bulunduk. Biz aracı olarak görev aldık. Montların teminini tamamen 112´de çalışan arkadaşlarımızın ve gönül dostlarımızın destekleriyle sağladık" dedi. Konuşmaların ardından öğrencilere dağıtılacak montlar okul müdürlerine teslim edildi.

 

22-02-201922-02-2019

1. Anafartalar Mahallesi Belediye Caddesi No19 Milli Eğitim Müdürlüğü Ek Binası Şehzadeler / MANİSA - 0 236 232 15 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.