MANİSA İL MEM ARGE

Proje Geliştirme Stratejileri Semineri Yapıldı

Proje Geliştirme Stratejileri Semineri Yapıldı

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında Müdürlüğümüze bağlı proje faaliyetlerinin güçlendirilmesine katkı verebilmek amacıyla,  "Proje Geliştirme Stratejileri" semineri 8 Kasım 2019 saat 15:30'da Şehit Fatih Kalu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Toplantı Salonu'nda; Yunusemre ve Şehzadeler ilçelerinden Strateji Geliştirme Hizmetleri Sorumlu Şube Müdürü ve değinilen ilçelerden, proje hazırlama ve yürütme süreçlerini öğrenmeye ilgi duyan ortaokul ve liselerde görev yapan her okuldan 1 gönüllü öğretmenin katılmasıyla gerçekleştirildi.

ARGE Birimi TÜBİTAK 4006 sorumlusu Mine AYYILDIZ tarafından koordine edilen Proje Geliştirme Stratejileri Semineri; Yozgat Bozok Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa BÖYÜKATA ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yüksel ABALI'nın katılımıyla gerçekleştirilmiştir. 

Yozgat Bozok Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa BÖYÜKATA proje fikri, proje yazma ve yürütme faaliyetleri hakkında öğretmenleri bilgilendirerek, proje yürütme esnasında karşılaşılabilecek sorunlara yönelik açıklamalarda bulundu. Seminerin ardından programımızın devamında Manisa Bİlim ve Sanat Merkezinde Proje Danışmanlığı ve TÜBİTAK BİTO Destek Programlarına Yönelik Proje Hazırlama Teknikleri Eğitimi verildi. Eğitimin  öğretmenlere yönelik olan bölümünü Yozgat Bozok Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa BÖYÜKATA, öğrencilere yönelik olan bölümünü ise Manisa Celal Bayar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yüksel ABALI tarafından gerçekleştirilmiştir.

11-11-201911-11-201911-11-201911-11-201911-11-2019

1. Anafartalar Mahallesi Belediye Caddesi No19 Milli Eğitim Müdürlüğü Ek Binası Şehzadeler / MANİSA - 0 236 232 15 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.