MANİSA İL MEM ARGE

START IN FİNAL TOPLANTISI

START IN FİNAL TOPLANTISI

START IN projesinin altıncı ve son toplantısı 2 Kasım 2020'de gerçekleştirildi. Ev sahibi Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü olmasına rağmen maalesef yaşanan Covid 19 salgınından dolayı toplantı online olarak gerçekleştirildi.
Ortaklardan küresel salgın ışığında ülkelerindeki mevcut durum hakkında geri bildirim aldıktan sonra Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü proje koordinatörü olarak final raporu için proje yönetimi ve dokümantasyonu ile ilgili genel bir değerlendirme yaptı.
Daha sonra, fikri çıktı liderleri tüm görevlerin tamamlanması ve tamamlanmayı bekleyen görevler hakkında genel bir değerlendirme yaptı. İkinci tur pilotlama faaliyetleri ve ulusal çoğaltıcı etkinliklerin organizasyonu hakkında bilgiler toplantıya katılanlar tarafından sağlandı.
Toplantının son bölümü yaygınlaştırma faaliyetlerinin ve uygulama planı üzerine yapılan anlaşmaların bir özetini içeriyordu. Toplantı, proje değerlendirmesi ve diğer önerilerle ilgili açıklamalarla sona erdi.Toplantı sonunda yüz yüze yapılamamış bir vedadan dolayı burukluk yaşanmış olmasına rağmen güçlü bir ortaklık sonucunda çıkarılan başarılı bir işin haklı gururuyla yeni projelerde yeniden birlikte olmak üzere vedalaşıldı.

1. Anafartalar Mahallesi Belediye Caddesi No19 Milli Eğitim Müdürlüğü Ek Binası Şehzadeler / MANİSA - 0 236 232 15 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.