MANİSA İL MEM ARGE

YAZAR LİG'DE 2. ETAP ve FİNAL SONUÇLARI BELLİ OLDU

YAZAR LİG'DE 2. ETAP ve FİNAL SONUÇLARI BELLİ OLDU

                 Manisa İl Millî Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimimizin 2020-2021 Eğitim Öğretim yılında "Manisa Her Yerde Okuyor" projesi kapsamında koordine ettiği "Yazar Lig" faaliyetinin ikinci ve son etabı tamamlandı. Öğrencilerimizin güzel yazı yazmalarını teşvik edebilmek, edebi metinler ortaya koyabilmesini sağlamak, bu konuda potansiyeli olan öğrencilerimizin gelişimlerine katkıda bulunabilmek amacıyla oluşturduğumuz faaliyetimize katılan tüm öğrencilerimize ve onlara liderlik eden öğretmenlerine teşekkür ediyoruz. Şartnamemiz takviminde belirtildiği üzere 1 Nisan 2021 itibarıyla konusu "Anne" olan 2. Etap ve final sonuçlarını açıklıyoruz.

                   Final sonuçlarına göre Akhisar Çağlak Anadolu Lisesi öğrencisi Tuana Askan birinci, TOBB Bülent Koşmaz Fen Lisesi öğrencisi Hüsniye Karagöz ikinci, Soma Fatma Aliye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Filiz Uçkun ve Kübra Ertem sırasıyla üçüncü ve dördüncü olmuşlardır. AR-GE Birimimizce kendileri ile en kısa zamanda iletişime geçilecektir. Öğrencilerimizi bir kez daha tebrik ederiz.

 

 

YAZAR LİG 2. ETAP SONUÇLARINA ULAŞMAL İÇİN TIKLAYIN

YAZAR LİG FİNAL SONUÇLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

1. Anafartalar Mahallesi Belediye Caddesi No19 Milli Eğitim Müdürlüğü Ek Binası Şehzadeler / MANİSA - 0 236 232 15 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.