MANİSA İL MEM ARGE

TELAFİDE BEN DE VARIM DİYEN ÖĞRETMENLERİMİZ MANİSA SANA KANIM FEDA DA DEDİ

TELAFİDE BEN DE VARIM DİYEN ÖĞRETMENLERİMİZ MANİSA SANA KANIM FEDA DA DEDİ

 

     Manisa'daki okullarda  "Telafide Ben de Varım" programı çerçevesinde yüzlerce etkinlik sürerken, öğretmenler "Manisa Sana Kanım Feda" projesi kapsamında kan bağışı etkinliğine de katıldı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi tarafından toplumsal dayanışmaya dikkat çekmek için düzenlenen etkinliğe Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı. Etkinlik kapsamında Öğretmenler Ulupark Dilaver Vardarer kan alma birimine ve 75. Mahallesinde bulunan Manisa Kan Bağışı Merkezine giderek kan bağışında bulundu.

     Etkinliğe katılarak kan veren İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Akkuyu "Manisa Sana Kanım Feda Projesi çerçevesinde kan bağışımızı yaptık. Bu bir toplumsal sorumluluk projesidir. İnsan olmanın önemine binaen herkesi kan vermeye davet ediyoruz" dedi.

     Çavuşoğlu İlkokulu Müdürü ve proje Şehzadeler İlçe Koordinatörü Sami Gökçe ise  " Kan bağışı olmazsa olmazımız. Herkesin her an kana ihtiyacı olabilir. Ne zaman ihtiyacımız olacak bilemediğimiz için üç ayda bir düzenli olarak kan bağışında bulunarak her zaman hazır olmalıyız" dedi.

     Gazi İlkokulu Müdür Yardımcısı Murat Kavak da kan bağışında bulunduktan sonra " Bir kan üç candır. Sağlığı yerinde olan herkesin kampanyayı desteklemesi gerektiğini düşünüyorum" dedi.

12-08-202112-08-202112-08-2021

1. Anafartalar Mahallesi Belediye Caddesi No19 Milli Eğitim Müdürlüğü Ek Binası Şehzadeler / MANİSA - 0 236 232 15 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.