İL MÜDÜRÜMÜZ MUSTAFA DİKİCİ AR-GE BİRİMİ İLE YIL SONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTI
![İL MÜDÜRÜMÜZ MUSTAFA DİKİCİ AR-GE BİRİMİ İLE YIL SONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTI](/meb_iys_dosyalar/2023_01/04105531_01343dc3-fe49-48ef-8e41-535aa6f7db22.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa Dikici başkanlığında, Müdürlüğümüz AR-GE Birimi ile toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve AR-GE Birimi Yöneticisi ile AR-GE Birimi öğretmenleri katıldı. Toplantıda öğretmenlerimiz 2022 yılında AR-GE Birimleri Yönergesi doğrultusunda uyguladıkları proje ve faaliyetlerle ilgili sunum yaptılar. Ayrıca 2022 yılı stratejik plan izleme ve değerlendirme ile Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2024-2028 Stratejik Plan hazırlık çalışmaları değerlendirildi.
İl Müdürümüz tüm öğretmenlere çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, 2022 yılında uluslararası, ulusal ve yerel projelerde AR-GE Biriminin güzel çalışmalar yaptığını 2023 yılında bu başarının artarak devam edeceğini belirtti.