MANİSA İL MEM ARGE

Zafer Kalkınma Ajansı 2015 TD Programı

Zafer Kalkınma Ajansı 2015 TD Programı

Zafer Kalkınma Ajansı 2015 TD Programı "Projemi Kendim Hazırlıyorum" Eğitimleri Başladı....

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Recep Dernekbaş; Ar-Ge Birimimizce hazırlanan “Projemi Kendim Hazırlıyorum” adlı projenin açılış etkinliğine katıldı.Müdürlüğümüz bünyesindeki okul ve kurumlarda görev yapan  25 eğitimcimizin katılacağı ve TR33 bölgesinde yer alan ilimiz Manisa’nın eğitim kalitesini daha da geliştirmek amacıyla düzenlenen projemiz, 18 -22 Ocak 2016 tarihleri arasında Eğitim Araçları Binasında devam edecektir.

Milli Eğitim Müdürümüz Recep DERNEKBAŞ;  "Bu projemizle Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlarımızda, İlimizin imkânlarını sürekli geliştirme ve iyileştirme gayreti kapsamında; yerel ve AB projeleri önemli bir faktördür. Bu proje ile bu amaca biraz daha yaklaşmamızı sağlayacak, bu konuda eğitim alan kurumumuz çalışanları ilimizin ve TR 33 Bölgesinin AB projelerinden ve hibelerinden daha çok yararlanmasına katkıda bulunacaktır. Eğitim alan kişiler, okullarındaki diğer eğitimci ve eğitim kurumu yöneticilerinin, tüm okul toplumunun ve nihayetinde de ilimizin eğitim kalitesinin geliştirilmesine katkı sağlayacaklardır. Yerel ve bölgesel kalkınmaya katkıda bulunabilecek bu çalışma ile ilimizdeki eğitimin kalitesinin arttırılması amaçlanmaktadır." dedi

1. Anafartalar Mahallesi Belediye Caddesi No19 Milli Eğitim Müdürlüğü Ek Binası Şehzadeler / MANİSA - 0 236 232 15 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.