MANİSA İL MEM ARGE
O Gece... 15 Temmuz Projemiz
![O Gece... 15 Temmuz Projemiz](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_16115028_maxresdefault.jpg)
O Gece…15 Temmuz Projesi, 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılında, Manisa İlinde, 2016/18 sayılı 15 Temmuz Genelgesi doğrultusunda, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi koordinasyonu ile tüm İlçe Milli Eğitim Müdürlükleriyle işbirliği yapılarak anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimi görmekte olan öğrenciler, öğretmenler, idareciler ve velilerin katılımıyla gerçekleştirilecektir.