MANİSA İL MEM ARGE

Manisa Eğitim Projeleri (MANEP) 2023'ün İlçe Tanıtım Toplantıları Gerçekleştirildi

Manisa Eğitim Projeleri (MANEP) 2023'ün İlçe Tanıtım Toplantıları Gerçekleştirildi

      İlk olarak Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi Lale Salonu'nda gerçekleştirilen Manisa Eğitim Projeleri 2023 (MANEP-2023) tanıtım toplantısının ardından MANEP 2023 Manisa ilçelerinde 9-20 Aralık tarihleri arasında tanıtıldı. Tanıtım toplantısında Manisa Eğitim Projeleri 2023 (MANEP 2023) tanıtım filmi sunuldu ve projelerle ilgili bilgilendirme yapıldı. Tanıtım toplantılarında programının elverdiği ölçülerde bulunan Manisa Valisi Sayın Ahmet DENİZ dahil olamadığı toplantılara canlı bağlantı  ile katılarak katılımcılara seslendi. İlçelerde gerçekleşen MANEP 2023 tanıtım toplantılarına İl Mili Eğitim Müdürü Mustafa DİKİCİ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve AR-GE Birimi Yöneticisi Necmettin OKUMUŞ, ilçe kaymakamları, ilçe milli eğitim müdürleri,  şube müdürleri, şefler, okul idarecileri, öğretmenler ve proje koordinatörleri katıldı. 

       Manisa Eğitim Projeleri 2023 (MANEP 2023), MEB 2023 Eğitim Vizyonu, AR-GE Birimleri Yönergesi doğrultusunda eğitim öğretim faaliyetlerinin niteliğini artırmak ve milli manevi değerlerine bağlı, ülkemizi 2023-2071 hedeflerine taşıyacak nesilleri yetiştirmek amacıyla Manisa Valiliği himayelerinde Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanmıştır. MANEP 2023 ile Manisa ili genelinde eğitim-öğretimin kalitesini artırmak, öğrencilerimize bilgiye ulaşma yollarını öğretmek, eğitim personelinin bilgi ve becerilerini yükseltmek, aralarındaki iletişimi ve paylaşımı sağlamak, sürekli araştırma, değerlendirme, analiz yapmak amaçlanarak Manisa ili sınırları içerisinde Milli Eğitim Bakanlığı´na bağlı tüm resmi ve özel okul / kurumları kapsayan 249.250 öğrenciye, 18.389 eğitimciye ve hayat boyu öğrenme ile tüm Manisa halkına ulaşmak hedeflenmektedir.

 
MANEP 2023 PROJELERİ: 

Manisa Her Yerde Okuyor
Kütüphanesiz Okul Kalmasın
Tasarım Beceri Atölyeleri
Spor Sevgisi Okulda Başlar
Manisa Sanat
Eğitimde Varız Gelecekte Varız
Manisa'ya Değer Katanlar
Akademik Başarıyı Ölçme ve Değerlendirme
Çocuğumu Seviyorum Anasınıfına Gönderiyorum
Nitelikli Meslek Güçlü Gelecek
Kitap LİG
Şehrim Benim Evim
Manisa Sana Kanım Feda

Diğer Projeler

Anadolu Mektebi Yazar Okumaları
HAMİ Projesi
TÜBİTAK Projeleri,
KodlaManisa, 
Avrupa Birliği Projeleridir.  

1. Anafartalar Mahallesi Belediye Caddesi No19 Milli Eğitim Müdürlüğü Ek Binası Şehzadeler / MANİSA - 0 236 232 15 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.