MANİSA İL MEM ARGE

Manisa´nın Değerleri Konulu Kısa Film Yarışması

Manisa´nın Değerleri Konulu Kısa Film Yarışması

2016-2017 Eğitim Öğretim yılında Manisa Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimince hazırlanan ve koordine edilen; “Değerler Eğitimi” Projesi kapsamında; 17 İlçemizdeki resmi, ve özel tüm ortaöğretim kurumlarımızda öğrenim gören öğrencilerimize ve öğretmenlerimize yönelik “Manisa’nın Değerleri-2” kısa film yarışması düzenlenmesi planlanmaktadır.

Öğrencilerimiz de ve toplumda ahlakî değerler yönünden farkındalık oluşturmak, topluma ve kişiye yararlı olacak temel değerleri gündeme getirerek öğrencilerimize duygu kazandırmak,  öğrencilerimizin sosyal ve duygusal gelişimini desteklemek, evrensel, milli ve manevi değerlere sahip olmanın kişinin kendisiyle barışık, mutlu ve başarılı bir karakter kazandırdığını fark ettirmek,  “Değer Ödülü” kategorisinde başarılı olan öğrencilerin rol model olmalarını sağlamak amacıyla açılan ödüllü yarışmaya, ortaöğretim öğrencileri ve öğretmenleri katılım sağlayabilir.

 

Kısa Film Yarışmasına katılım şartları ve başvuru formuna aşağıdaki linkten ulaşılabilir…

1. Anafartalar Mahallesi Belediye Caddesi No19 Milli Eğitim Müdürlüğü Ek Binası Şehzadeler / MANİSA - 0 236 232 15 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.