MANİSA İL MEM ARGE

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AR-GE BİRİMİ "FİNANSAL OKURYAZARLIK" EĞİTİMİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AR-GE BİRİMİ

      Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Manisa İl Sağlık Müdürlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde İl Miili Eğitim AR-GE Birimi tarafından  kurumların ihtiyaçları doğrultusunda verilen eğitimler devam ediyor. İmzalanan iş birliği protokolü kapsamında düzenlenen "Finansal Okuryazarlık" Eğitimi 28 Mart 2022 tarihinde Manisa Şehir Hastanesi Konferans salonunda gerçekleştirildi. 

     Proje kapsamında Manisa İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı 15 kamu hastanesinde farklı birim ve unvanlarda görev yapan personele; Gelir Yönetimi, Tasarruf, Doğru Yatırım, Blockchain Teknolojisi, Kripto Varlıklar konularında, Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Biriminde görev yapan Eğitmen Muhasebe ve Finans Uzmanı Vildan ŞEN tarafından teorik ve uygulamaya yönelik bilgiler verildi. 

     Eğitimden sonra düzenlenen kapanış töreninde Manisa Şehir Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Önder Utku DATLI   tarafından eğitmene plaket verilirken, eğitime katılım sağlayan personele sertifikaları Eğitimci Vildan ŞEN tarafından takdim edildi. Katılımcılar eğitimin çok verimli geçtiğini belirterek; aynı eğitimin daha geniş kapsamlı olarak verilmesini talep ettiler.

 

29-03-202229-03-202229-03-202229-03-202229-03-2022

1. Anafartalar Mahallesi Belediye Caddesi No19 Milli Eğitim Müdürlüğü Ek Binası Şehzadeler / MANİSA - 0 236 232 15 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.