MANİSA İL MEM ARGE

Stratejik Yönetim Sisteminde Yıllık Uygulamalar ve İzleme-Değerlendirme Semineri

Stratejik Yönetim Sisteminde Yıllık Uygulamalar ve İzleme-Değerlendirme Semineri

 

 

MEB Strateji Geliştirme Başkanlığı Stratejik Planlama ve Yönetim Daire Başkanlığı tarafından 27-31 Mart tarihleri arasinda düzenlenen Stratejik Yönetim Sisteminde Yıllık Uygulamalar ve İzleme-Değerlendirme Seminerine, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve Ar-Ge sorumlusu Necmettin OKUMUŞ ve Ar-Ge Biriminden Samet NALBANTOĞLU katıldı. Strateji Geliştirme Başkanı  Veysel ERDEL ve  Strateji Geliştirme Daire Başkanı Ahmet ER´in konuşmaları ile başladı. Strateji Geliştirme Başkanlığı Mali Hizmetler Uzmanı  Fatih İŞLEK´in sunumları ile devam eden seminere 81 İl Ar-Ge temsilcileri katıldı. Seminerde yıllık yapılması planlanan izleme-değerlendirme çalışmaları kapsamında yapılacak iş ve işlemler hakkında bilgilendirme yapıldı. 

11-04-201711-04-201711-04-20171. Anafartalar Mahallesi Belediye Caddesi No19 Milli Eğitim Müdürlüğü Ek Binası Şehzadeler / MANİSA - 0 236 232 15 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.