MANİSA İL MEM ARGE

YAZAR LİG'DE 1. ETAP SONUÇLANDI

YAZAR LİG'DE 1. ETAP SONUÇLANDI

       Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimimizin 2020-2021 Eğitim Öğretim yılında "Manisa Her Yerde Okuyor" projesi kapsamında koordine ettiği "Yazar Lig" faaliyetinin ilk etabı tamamlandı. Öğrencilerimizin güzel yazı yazmalarını teşvik edebilmek, edebi metinler ortaya koyabilmesini sağlamak, bu konuda potansiyeli olan öğrencilerimizin gelişimlerine katkıda bulunabilmek amacıyla oluşturduğumuz faaliyetimizin ilk etabına katılan tüm öğrencilerimize ve onlara liderlik eden öğretmenlerine teşekkür ediyoruz. Şartnamemiz takviminde belirtildiği üzere 1 Şubat 2021 itibarıyla 1. Etap sonuçlarını açıklıyoruz.

          2. Etabın konusu da ANNE olarak belirlenmiştir. Yazar öğrencilerimizin 15 Mart 2021 tarihine kadar ANNE konusu ekseninde yazacağı hikayeleri yazarlig45@gmail.com adresine göndermelerini bekliyoruz. Ancak şartnamemizde 3-f bendine dikkat etmelerini önemle rica ediyoruz. Şimdiden herkese başarılar.

 

YAZAR LİG 1. ETAP SONUÇLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

1. Anafartalar Mahallesi Belediye Caddesi No19 Milli Eğitim Müdürlüğü Ek Binası Şehzadeler / MANİSA - 0 236 232 15 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.