MANİSA İL MEM ARGE

Yenilikçilik Ödülleri Değerlendirici Eğitimi Semineri

Yenilikçilik Ödülleri Değerlendirici Eğitimi Semineri

Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığınca açılan “ Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Değerlendirici Eğitimi Semineri”ne Bakanlık Kalite ve Performans Geliştirme Daire Başkanlığınca  yapılan değerlendirme sonucu İlimiz Ar-Ge Biriminden Samet NALBANTOĞLU ve Kamile TATAR katılmaya uygun görüldü . 3-7 Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşen seminerin açılış konuşması Kalite ve Performans Geliştirme Daire Başkanı Sayın Mehmet Baki ÖZTÜRK tarafından yapıldı.

 

Bilgi toplumunun getirdiği bu gereksinimleri karşılamak ve kurumsal amaçlarımızı gerçekleştirmek adına;  Strateji Geliştirme Başkanlığımızca yürütülen faaliyetlerden biri de Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleridir. Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödüllerinin amacı; eğitim ve öğretim alanında modern ve özgün uygulamaların kalitesinin artırılması, paylaşımının sağlanması ve ödüllendirilerek teşvik edilmesidir. Eğitim ve öğretime erişim imkânlarının geliştirilmesi, öğretim ortamlarının kalitesinin artırtılması ve kurumsal kapasitemizin geliştirilmesi sürecinde yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz yoğun bir mesai harcamakta, geleceğin Türkiye’sinin inşasında aktif rol oynamaktadır. Bu noktada Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri öğretmen, yönetici ve öğrencilerimiz ile eğitime gönül veren tüm paydaşlarımızın motivasyonunu artırmakta, örnek uygulamaların yurt geneline paylaşımında önemli bir araç görevi üstlenmektedir.

11-04-201711-04-201711-04-2017

1. Anafartalar Mahallesi Belediye Caddesi No19 Milli Eğitim Müdürlüğü Ek Binası Şehzadeler / MANİSA - 0 236 232 15 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.