MANİSA İL MEM ARGE

Zafer Kalkınma Ajansı Teknik Destek Projelerimiz

Zafer Kalkınma Ajansı Teknik Destek Projelerimiz

LİSE ÖĞRETMENLERİNE  PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ VERİLDİ

T.C. Zafer  Kalkınma  Ajansı  ve  Orta Öğretim Genel Müdürlüğümüzün işbirliğiyle 2017 Teknik Destek kapsamında yapılan “Proje Döngüsü Yönetimi  Eğitimi” kursu  15/12/2017 tarihi itibariyle Yunusemre Mesleki Eğitim Merkezinde başarılı bir şekilde sona erdi. Toplam 30 saat süren kursa  katılan Yunusemre İlçe Milli Eğitime bağlı öğretmenlerimiz, “proje nedir, proje aşamaları nelerdir, proje nasıl hazırlanır, proje fikrinin oluşmasından proje başvurusuna  ve  projenin kabulünden projenin sonlandırılmasına kadarki bütün süreçler “ ayrıntılı şekilde anlatılan kursu bitirerek sertifikalarını almayı hak kazandılar.

 

Bu eğitimle öğretmenlerimizin ulusal ve uluslararası proje hazırlamalarına katkı sağlamak amaçlandı. Eğitimi alan öğretmenlerimiz Manisa’mızın eğitimine  ve lise düzeyindeki öğrencilerine yönelik projeler hazırlama konusunda ilk aşamayı geçtiklerini ve Manisa’ya bir çok proje kazandıracak şekilde donatıldıklarını, kursun başarılı geçtiğini ifade ettiler.

1. Anafartalar Mahallesi Belediye Caddesi No19 Milli Eğitim Müdürlüğü Ek Binası Şehzadeler / MANİSA - 0 236 232 15 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.